Konteyner

Askeri Konteyner Çözümleri

Asker Konteynerler, ihtiyaca bağlı olarak barınak, mutfak, depolama, soğutma ve muhafazadan mühimmat ve silah taşımacılığına kadar farklı kullanımlar için oluşturulabilir. Genellikle 10ft, 20ft, 40ft standardına göre üretilirler, ancak özel imalat seçeneklerimiz de mevcuttur.

Ulusal askeri birlikler veya BM Barış Gücü NATO gibi uluslararası askeri birliklerin ihtiyaçlarına askeri standartlarda ve hızlı üretimli askeri konteyner yapı çözümleri sunulmaktadır. Mekanize hareketli birliklerin inkıtallerine uygun üretimli askeri konteyner yapılarımız modern üretim tesislerinde bant sisteminde imal edilmektedir.

Askeri konteyner zorlu arazi şartlarında, ani ve aciliyeti olan yerleşimler için ideal bir çözümdür. Konteyner olarak dizayn edilen askeri konteyner yapılarında standart ofisler, yemekhaneler, yatakhaneler vb planlar haricin de özel isteklere göre hazırlanan çözümler de yer almaktadır.

Askeri konteyner yapı olarak her iklimu uyumludur. Askeri konteynerler son derece güvenli, estetik ve fiyat açısından uygundur. Askeri konteyner bir çok alanda kullanılabilir. IMC Konteyner olarak askeri konteyneleri isteğe göre özel olarak fabrikamızda üreterek kısa sürede size sevk ve montajını yapabiliyoruz. Sizde uygun fiyatlardan yararlanmak için bizimle irtibata geçin.Bu Kategoriye Ait Ürünler

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın!