Konteyner

Jeneratör Konteyner

Jeneratör kabini konteyner, jeneratörlerinizin güvenliği için gereklidir. 10ft, 20ft, 40ft, ISO standartlarında veya özel ölçülerde jeneratör kabinleri kısa sürede hazırlanır ve ihtiyaç alanında kurulumu yapılır.

ISO Standartlarında B.I.C. Kodlu CSC plakalı Jeneratör Konteyner Kabinleri üretmekteyiz. Konteyner tipi ses izolasyon jeneratör kabinleri isteğe göre özel veya ISO boyutlarında olup, DKP trapez sac ve iç izolasyon olarak taş yünü üzeri Galvaniz Perfore Sac malzemeden üretilmektedir. Jeneratör gücüne göre hava emiş ve atışlarda akustik panjur ve ses yutucu kaset alternatifleri mevcuttur. Konteyner tipi ses izolasyon jeneratör kabinlerinin en büyük avantajı; yüksek ses kesebilme özellikleri ve konteyner içinde jeneratöre servis edebilme imkanıdır. Konteyner tipi ses izolasyon kabinlerinde kritik tip susturucu kullanılmaktadır.

Gerekli her türlü tesisat ve emnyet önlemi hazır halde teslim edilir. Kendi getirdiğiniz projenizi yaptırabilir veya ihtiyacınıza uygun hazırlayacağımız projeyi değerlendirebilirsiniz.

Bakımı kolaydır ve fazla bakım gerektirmez. Hava koşullarına ve darbelere dayanıklıdır ve talep halinde dayanlıklığı artırılabilir. Gerektiğinde otomatik kapanabilen güvenli bir kutu haline dönüşebilir.

Kısa sürede projelendirir, kısa sürede imal eder ve istediğiniz adreste hemen kurulumunu yapabiliriz.Bu Konuyla İlgili Görseller

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın!