Konteyner

Standart Konteyner

Standart konteyner, piyasadaki en yaygın konteyner türüdür. Genellikle çelikten ve bazen alüminyumdan yapılır. Alüminyum kaplar biraz daha yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Soğuk veya sıcak tutma gibi hiçbir ek özelliğe ihtiyaç duyulmayan konteyner tipleridir. DC veya Dry tip konteyner olarak da adlandırılır.

Genel olarak, konteynerler hava ve su geçirmez olup, dışarıdan gelecek hasarı önlerler. Konteynerin bir tarafında yüklerin istiflendiği kapılar vardır. Standart konteynerler 20 ve 40 fit olmasına rağmen, yükleme kapasiteleri değişebilir.

Standart konteynerler genellikle kutular, paletler, çuvallar, variller vb. gibi kuru yük taşımacılığında tercih edilir. Taşınacak malın cinsine göre iç kısmı özelleştirilebilir. Örneğin, kıyafetleri taşımak için askı aparatları yapılabilir. Genellikle basit yapıda oldukları için en ekonomik konteyner türleridir.

Konteyner ölçüleri, uluslararası kullanıma uygun olarak belirlenmiştir ve dış ölçüleri sabittir. İç ölçüleri değişkenlik gösterebilir. Açılır tek kapıları vardır.Bu Kategoriye Ait Ürünler

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın!